ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 14:23
 
Ekrem İmamoğlu Kocaeli'ye Geliyor
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra YSK tarafından seçimin iptal edilmesi dolayısıyla başkanlığı düşen Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e selam gönderdi ve yakın zamanda Hürriyet'i ziyaret edeceğini söyledi.
SİYASET Haberi
Ekrem İmamoğlu Kocaeli'ye Geliyor

Son yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra Yüksek Seçim Kurulu tarafından İstanbul seçiminin  iptal edilmesi sonrası başkanlığı düşen Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet’e selam gönderdi.  Kıbrıs ziyareti sırasında İzmitlilerle karşılaşan İmamoğlu, Kocaeli’ye selamın Kocaeli’yi ziyaret edeceğini söyleyerek gönderdi.

 

BAŞKAN HÜRRİYET: İMAMOĞLU’NU MİSAFİR EDECEĞİZ

İmamoğlu’nun selamını  alan Hürriyet ise bu videoyu  “Ekrem başkanımızın bana ve Kocaeli'ye selamı var. İnşallah seçimlerden sonra kendisini tekrar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak İzmit'te misafir edeceğiz. Selamı getiren Damla ve Hakan'a çok teşekkürler. Her şey çok güzel olacak. Ekrem İmamoğlu varsa çözüm var”  mesajıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekrem, İmamoğlu, Kocaeli'ye, Geliyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı