reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
31 Mart 2020 - Salı 09:59
 
Eczaneler ve Sağlık Ocakları Dezenfekte Ediliyor
Koronavirüsle mücadele kapsamında ilçede seferberlik ilan eden ve 7 gün 24 saat aralıksız olarak çalışan Çayırova Belediyesi, eczanelerde ve Aile Sağlık Merkezleri’nde de dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Eczaneler ve Sağlık Ocakları Dezenfekte Ediliyor

Vatandaşlarca yoğun bir şekilde kullanılan kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalar başta olmak üzere, taksi durakları, otobüs durakları, postaneler, banka şubeleri, ATM noktaları, muhtarlıklar, halk otobüsleri, parklar, ana caddeler, esnaflar gibi birçok alanda dezenfekte yaparak koronavirüs tehdidini yok etme adına sistemli bir şekilde çalışmalarını yürüten Çayırova Belediyesi, eczanelerde ve Aile Sağlık Merkezleri’nde de uygulamalarını sürdürüyor.

 

Koronavirüsü engelleyecek özel bir solüsyon kullanan kurum, yaptığı dezenfekte çalışmalarını her gün aynı noktalara tekrar uygulayarak hem virüs tehdidini ortadan kaldırıyor hem de vatandaşların sağlığını koruma adına önemli işlere imza atıyor.

 

112 Dezenfekte Ediliyor

 

Eczanelerin ve Aile Sağlık Merkezleri’nin tümünde dezenfekte uygulamasını her gün gerçekleştiren Çayırova Belediyesi, ilçede hizmet veren 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eczaneler, ve, Sağlık, Ocakları, Dezenfekte, Ediliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı