reklam
reklam
Haber
17 Mayıs 2019 - Cuma 13:31
 
Durhasan İçin CHP'liler Birlik Oldu
İzmit’e bağlı Durhasan Köyü’ndeki 660 dönümlük tarım arazisinin küçük sanayi alanına çevrilmesiyle ilgili komisyon raporu dün Büyükşehir Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle komisyona geri gönderildi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet bugün CHP İl binasında konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamaya İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir, Meclis Üyesi Orhan Tanış, il yöneticileri ve meclis üyeleri katılım sağladı.
SİYASET Haberi
Durhasan İçin CHP'liler Birlik Oldu

GEREKENİ YAPACAĞIZ

İzmit’e bağlı Durhasan Köyü’ndeki 660 dönümlük tarım arazisinin küçük sanayi alanına çevrilmesiyle ilgili konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Bu rantı yemek için kimlerden imza toplandı bunların cevabı verilsin. Her zaman bunların hesabını sormak için gereğini yapacağız” diye konuştu.

 

ÖNERGELERİMİZ RET EDİLDİ

İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Belediye seçimleri sırasında hepimiz halktan yana olacağız, şeffaf olacağız demiştik. Bu yüzden bu toplantının amacı önemli” dedi.  Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir ise, “Mecliste CHP grubu olarak Kocaeli il sınırı içinde ki tüm öğrenci kardeşlerimizin ulaşımı için indirim önergesi sunduk. Maalesef AK Parti grupları tarafından ret edildi. İSU genel kurulunda da suyun yüzde 40 indirim yapılmasını talep ettik. Bu da AK Partili meclis üyeleri tarafından ret edildi” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Durhasan, İçin, CHP'liler, Birlik, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı