reklam
reklam
Haber
05 Mayıs 2020 - Salı 11:45
 
Dilovası Belediyesi’nden Bilgisayar Ödüllü Yarışma!
Dilovası Belediyesi, Koronavirüs nedeniyle ara verilen eğitim öğretim döneminde, evde kalan çocuklar için ödüllü kompozisyon yarışması düzenliyor. Dereceye girenlere bilgisayar, tablet ve cep telefonu hediye edilecek.
GÜNDEM Haberi
Dilovası Belediyesi’nden Bilgisayar Ödüllü Yarışma!

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalarak eğitimlerine uzaktan eğitimle sürdüren öğrencileri düşünen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, öğrencilerin eğitimlerine katkı sunmak için çeşitli yarışmalar düzenlemeye devam ediyor. 

“EVİMİZ OKULUMUZ”

 “Evde Kal” çağrısına uyarak evde kalan öğrencilerin evde kaldıkları süre içerisinde vakitlerini daha iyi bir şekilde değerlendirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleyen Dilovası Belediyesi, şimdi de “Evimiz Okulumuz” sloganı ile Lise 9 -10-11 ve 12. Sınıf öğrencilerini kapsayan “Covid19’un Sosyal Hayatımıza ve Aile Yaşantımıza Etkileri” konulu kompozisyon yarışması düzenliyor.

BİRİNCİYE BİLGİSAYAR VERİLECEK

Lise 9-10-11 ve 12. Sınıfları kapsayan ödüllü kompozisyon yarışmasına katılımlar 04-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmanın sonuçları ise 19 Mayıs’ta açıklanacak. Yarışmada dereceye giren öğrencilere birinciye Laptop Bilgisayar, ikinciye Tablet, üçüncüye ise Cep Telefonu ödül olarak verilecek.

ÇOCUKLAR COVİD19 HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİ YAZACAKLAR

Dilovası Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenecek ve “Covid19’un Sosyal Hayatımıza ve Aile Yaşantımıza Etkileri” konulu ödüllü kompozisyon yarışması hakkında açıklamalarda bulunan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi önemsiyoruz. Onların hayata bakışları onların olaylara bakışları bizim için önemlidir. Şuan zorlu bir süreçten geçiyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 salgınıyla mücadelemiz sürerken diğer yandan çocuklarımızındı bu süreçte neler yaşadıklarını öğrenmek ve onlar için bir şeyler yapabilmek adına yarışmalar düzenlemeye devam ediyoruz. Yarışmamızın sonucunda da onlara güzel bir anı olarak çeşitli hediyelerimiz olacak. Umarım verimli ve güzel bir yarışma olacaktır. Tüm öğrencilerimizi yarışmamıza katılmaya davet ediyor ve şimdiden hepsine başarılar diliyorum.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Belediyesi’nden, Bilgisayar, Ödüllü, Yarışma!,
Yorumlar
Haber Yazılımı