ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
12 Şubat 2021 - Cuma 15:29
 
Dikkat Mutant virüsü tahlikesi Kocaeli'de !
Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan mutant virüsle beraber çok hızlı vaka sayısı artışı olabileceğine dikkat çekerek, “Eskisinden daha dikkatli olmalıyız" ifadesine yer verdi.
GÜNDEM Haberi
Dikkat Mutant virüsü tahlikesi Kocaeli'de !

 Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan mutant vrüsle beraber çok hızlı vaka sayısı artışı olableceğine dikkat çekerek, “Esksnden daha dkkatl olmalıyız" ifadesine yer verdi.Vaka sayılarında azalma olmadığını ve yatay bir seyrin olduğuna dikkat çekti.

Mutant virüs gerçeğini ciddiye almak gerektiğine dikkat çeken İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, "Bu mutant virüs çok hızlı yayılıyor. Tüm emareler bunu gösteriyor. Bu sebeple çok hızlı vaka artışı yaşanabilir. Eskisinden çok daha dikkatli olmalıyız. Vaka sayıları pik yaptığında nasıl dikkatli olduysak bu dönemde de aynı dikkatle hayatımızı sürdürmeliyiz" ifadelerini kullandı.İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan sözlerini tamamlarken  " Lütfen randevularını alsınlar ve aşılarını yaptırsınlar. Bugün için asla sıkıntımız yok. Önümüzdeki süreçte çok hızlı bir aşılama süreci yaşayacağız " şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikkat, Mutant, virüsü, tahlikesi, Kocaeli'de, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı