ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
19 Mart 2021 - Cuma 14:39
 
Dikkat: Kar geliyor
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, verilerine göre 25 Mart Perşembe günü karla karışık yağmur, 26 Mart Cuma günü ise kar yağışı bekleniyor.
GÜNDEM Haberi
Dikkat: Kar geliyor

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, verilerine göre Kocaeli'de yağmur bugün saat 18.00’de sona erecek ve yarın saat 15.00’e kadar hava açık olacak. Saat 15.00’ten sonra ise sağanak yağış var. Haftalık hava durumuna baktığımızda ise 7 gün boyunca yağış beklentisi var. Sıcaklık, hafta başında 21 dereceye kadar çıkacak, bir gün sonra 9 dereceye kadar düşecek. En düşük sıcaklık ise 3 dereceye kadar gerileyecek. Sıcaklıktaki düşüş sonrasında da devam edecek. İlerleyen günlerde karla karışık yağmur ve akabinde kar yağışı bekleniyor. İşte haftalık hava durumu.

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre yarın hava yağmurlu, sıcaklık en düşük 5, en yüksek 14 derece.

21 Mart Pazar günü sağanak yağış beklentisi var, sıcaklık en düşük 7, en yüksek 12 derece.

22 Mart Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor ancak yağmura rağmen sıcaklık en düşük 10, en yüksek 21 dereceye kadar çıkacak.

23 Mart Salı günü, yağmur sağanak olmayacak şekilde sürecek, sıcaklık bir anda hissedilir derecede düşecek. En düşük sıcaklık 6, en yüksek sıcaklık 9 derece olacak.

24 Mart Çarşamba günü, yağmur devam edecek, sıcaklık en düşük 3, en yüksek 7 derece seviyesinde seyredecek.

 25 Mart Perşembe günü karla karışık yağmur, 26 Mart Cuma günü ise kar yağışı bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikkat:, Kar, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı