reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
16 Nisan 2019 - Salı 18:23
 
Dikkat ! Bu Yollar Trafiğe Kapalı Olacak
55.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu nedeniyle Kocaeli’de de birçok noktada yollar trafiğe belli saatlerde kapalı olacak. Organizasyonla ilgili Kocaeli Valiliği Karar mesajı yayınlayarak hangi bölgelerde trafiğin hangi saatlerde kapalı olacağına dair mesaj yayınlandı
YAŞAM Haberi
Dikkat ! Bu Yollar Trafiğe Kapalı Olacak

55.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu nedeniyle Kocaeli’de de birçok noktada yollar trafiğe belli saatlerde kapalı olacak. Organizasyonla ilgili Kocaeli Valiliği Karar mesajı yayınlayarak hangi bölgelerde trafiğin hangi saatlerde kapalı olacağına dair duyuruda bulundu.

55.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu nedeniyle Kocaeli’de de birçok noktada yollar trafiğe belli saatlerde kapalı olacak. Kocaeli Valiliği’nin konu ile ilgili almış olduğu kararlar doğrultusunda  20 Nisan Cumartesi 13.30 ile 16.00 saatleri arasında D – 130 Karayolu’nun Karamürsel – Gölcük  - Başiskele  kesimi trafiğe kapalı olacak.

20 Nisan Cumartesi günü 15.00 ile 16.30 saatleri arasında D-100 Karayolu’nun İzmit ve Kartepe ilçelerini kapsayan kesiminde yol trafiğe kapalı olacak. Aynı gün saat 15.00 ile 17.00 saatleri arasında İzmit Sapanca  Yolu da  trafiğe kapalı olacak.

Turun ikinci gününde ise 21 Nisan Pazar gününde, 12.00 ile 13.30 saatleri arasında D-100 Karayolu’nun Eşme İzmit kesiminde Eşme İzmit Doğu Otoban Girişi mevkiinde yol trafiğe kapalı olacak.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikkat, !, Bu, Yollar, Trafiğe, Kapalı, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı