ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
23 Haziran 2020 - Salı 15:46
 
Dijital Envanter Projesi Sanayide Ezber Bozacak
İmes OSB Dilovası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay Kocaeli TV canlı yayınında Hakan Katırcı’nın konuğu oldu. Küçükay İMES OSB’nin dijital envanter gibi önemli vizyon projelerinin yanı sıra salgın sürecindeki ekonomik verileri ve sonuçları da değerlendirdi.
EKONOMİ Haberi
Dijital Envanter Projesi Sanayide Ezber Bozacak

İmes OSB Dilovası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay Kocaeli TV canlı yayınında Hakan Katırcı’nın konuğu oldu. Küçükay İMES OSB’nin dijital envanter gibi önemli projelerinin yanı sıra salgın sürecindeki ekonomik verileri ve sonuçları da değerlendirdi.

İMES OSB Dilovası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay Kocaeli TV canlı yayınında Hakan Katırcı’nın sorularını yanıtladı. Küçükay ilk olarak geçtiğimiz günlerde OSB’de bir fabrikada meydana gelen yangınla ile detayları paylaştı. Can kaybının olmadığı maddi hasarla atlatıldığını söyleyen Küçükay yangını söndürme çalışmaları nedeniyle Büyükşehir, Dilovası ve Gebze Belediyesi’nin itfaiye personelinin yanı sıra çevre OSB’lerin yangın söndürme ekiplerine teşekkür etti.

Küçükay daha sonra İMES OSB ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunurken Dijital Envarter Projesi hakkında detaylı anlatımlarda bulundu. Bu projenin önemine değinen Küçükay çağdaş ve çağın ötesinde bir sanayi anlayışı üzerinde çalıştıklarını hedeflerinin bu yönde olduğunu söyledi.

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay, Meslek Liseleri, Üniversite ve Sanayi iş birliğine değindi. Küçükay İleri Uygulamalı Mühendislik Mükemmelliyetçilik Merkezi hakkında konuştu.

Küçükay son olarak geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerini paylaşarak olumlu mesajlar verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dijital, Envanter, Projesi, Sanayide, Ezber, Bozacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı