reklam
reklam
reklam
Haber
22 Ağustos 2019 - Perşembe 12:17
 
Derinceli Çocuklar Çok Şanslı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Çenedağ Mahallesi Narin Sokak’ta yaptığı incelemeler esnasında karşılaştığı ve kendisinden top oynamak için saha isteyen çocuklarla yakından ilgilendi
YAŞAM Haberi
Derinceli Çocuklar Çok Şanslı

Öncelik Çocuklar ve Gençler


Çocuklara ve gençlere yönelik projelere verdiği önemi her fırsatta dile getiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçede her mahalleye bir Gençlik Merkezi kazandıracağını seçim döneminde taahhüt etmişti. Geride kalan dört aylık hizmet sürecinde söz verdiği projeleri bir bir yerine getiren Başkan Aygün, Gençlik Merkezleri projesiyle alakalı Ankara’da yaptığı girişimlerden de olumlu sonuç almıştı. İlk etapta Fatih ve Dumlupınar mahallelerinde yapılacak olan Gençlik Merkezleri için geri sayım sürerken Başkan Aygün, çocuklara ve gençlere yönelik projelere önem vermeye devam ediyor.


Futbol Sahası İstediler


Sık sık mahalle ziyaretlerinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Çenedağ Mahallesi Narin Sokak’ta incelemeler yaptığı esnada bölgede oynayan çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara kendisinden bir istekleri olup olmadığını soran Başkan Aygün, top oynamak için futbol sahası isteyen miniklerle bir süre sohbet etti. Çocukların talebiyle yakından ilgilenen Başkan Aygün, “Mahallede uygun bir arazinin sahibi ile görüşerek çocuklarımızın bu taleplerini karşılamak için çalışacağız. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Onları çok seviyoruz” dedi.

ÇOCUKLARLA 1-2:

Başkan Aygün, Çenedağ Mahallesi Narin Sokak’ta yaptığı incelemeler esnasında kendisinden top oynamak için saha isteyen çocuklarla yakından ilgilendi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derinceli, Çocuklar, Çok, Şanslı,
Yorumlar
Haber Yazılımı