reklam
reklam
reklam
Haber
15 Kasım 2019 - Cuma 09:54
 
Derince Sevgi Mağazası Açılıyor
Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği Derince’de bu kez Başkan Aygün’ün 41 seçim vaadi arasında yer alan Sevgi Mağazası’nın açılışı yapılacak.
GÜNDEM Haberi
Derince Sevgi Mağazası Açılıyor

Gönül Belediyeciliğinin Merkezi

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği Derince’de çok önemli bir proje daha hizmete giriyor. Daha önce hayata geçen Çözüm Masası, Alo Vefa Hattı, Derince Kariyer İstihdam Merkezi, derincebaskanim.com ve Millet Kıraathanesi projeleri Derince'yi gönül belediyeciliğinin merkezi yapmıştı. İlçede bu kez de Başkan Aygün’ün seçim vaatleri arasındaki 41 proje arasında yer alan ve büyük önem verdiği Sevgi Mağazası’nın açılışı yapılıyor.

 

Sloganımız ‘Sevgi Servettir’

Sırrıpaşa Mahallesi, Bahar Caddesi’nde yer alan 1071 Kültür Merkezi’nde hizmet verecek olan Sevgi Mağazası’nın açılışı 16 Kasım Cumartesi ( Yarın) günü saat 11:30”da yapılacak. ‘Sevgi Servettir’ sloganı ile hizmet verecek olan Sevgi Mağazası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine her türlü ihtiyaç malzemesinin temin edilmesi hedefleniyor. Derince Belediyesi Sevgi Mağazası, hayırsever vatandaşların da desteği ile Alo Vefa Masası’na baş vuran ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, derince, belediyesi, sevgi, mağazası, belediye, başkanı, aygün
Yorumlar
Haber Yazılımı