ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
18 Ekim 2021 - Pazartesi 09:28
 
Derince Sağlıklı Yaşam Parkı'nın ihale tarihi belli oldu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Derince eski Askeri Hastanenin alanına yapılacak olan Sağlıklı Yaşam Parkı’nın ihalesi 10 Kasım’da yapılacak. İhalenin ardından projenin yapım işinin 300 gün de tamamlanması planlanıyor.
GÜNDEM Haberi
Derince Sağlıklı Yaşam Parkı'nın ihale tarihi belli oldu

44 DÖNÜMLÜK ALAN

Büyükşehir Belediyesi tarafından Derince Askeri Hastanesinin alanında yapılacak olan 44 dönümlük Sağlıklı Yaşam Parkı’nın ihale tarihi belli oldu. Kocaeli’nin ilk sağlık parkı olacak projenin ihalesi 10 Kasım Çarşamba günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediye binasında bulunan ihale salonunda gerçekleştirilecek. 300 gün içinde tamamlanması beklenen parkın ihalesi sonuçlandıktan sonra 10 gün içinde yer teslimi yapılacak.

 

EN PRESTİJLİ ALAN

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında eski Askeri Hastanenin 139 bin metrekare alanının 44 bin metrekaresinde yapılacak olan Sağlıklı Yaşam Parkı, Derince’nin en prestijli alanı olacak. İçinde futbol, voleybol, basketbol sahaları, tenis kortu, çocuk oyun alanı, fitness alanı, 900 metrekare gül bahçesi, fitoterapi alanı, duyusal oyun alanı, mini amfi müzik alanı, çevre duvarı, skate park, rulo çim, kafeterya yer alacak. Proje kapsamında 768 metre uzunluğunda yürüyüş ve 793 metre uzunluğunda bisiklet parkuru olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince, Sağlıklı, Yaşam, Parkı'nın, ihale, tarihi, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı