reklam
reklam
Haber
26 Ekim 2019 - Cumartesi 10:38
 
Derince Meclisi’nde İki Madde Görüşüldü
Derince Belediye Meclisi’nin Ekim ayı ikinci olağan toplantısında görüşülen 2020 mali yılı performans programı ile 2020 mali yılı gelir-gider bütçesi kabul edildi
GÜNDEM Haberi
Derince Meclisi’nde İki Madde Görüşüldü

Performans Programı ve Bütçe

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün yönettiği Ekim ayı ikinci olağan meclis toplantısında katiplikleri Ayşe Şiranün ve Halime Gökdemir yaptı. Açılış ve yoklamanın yapılmasıyla başlayan Meclis Toplantısı’nda iki gündem maddesi görüşüldü. İlk olarak Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından incelenen 2020 Mali Yılı Performans Programının stratejik planla uyumlu olarak hazırlandığı ile ilgili rapor Meclis’e sunuldu ve oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Bir Sonraki Toplantı 5 Kasım’da

İkinci gündem maddesi olarak ise Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından incelenen 2020 Mali Yılı Bütçesinde Gelir Bütçesinin 105.500.000 TL, Gider Bütçesinin ise 115.000.000 TL olarak belirlendiği rapor Meclis’e sunularak oy çokluğuyla kabul edildi. Performans programı ve bütçe üzerine meclis üyelerinin görüşlerini dile getirdiği Meclis Toplantısı’nda ayrıca bir sonraki oturumun 5 Kasım Salı günü yapılması kararlaştırıldı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince, Meclisi’nde, İki, Madde, Görüşüldü,
Yorumlar
Haber Yazılımı