reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 12:58
 
Derince’de Okullar Pırıl Pırıl
9 Eylül tarihinde başlayacak yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki okullarda kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştiriyor
GÜNDEM Haberi
Derince’de Okullar Pırıl Pırıl

Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı öncesi okullara yönelik kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Titizlikle yapılançalışmalarla 9 Eylül tarihinde açılacak olan okulların bahçeleri pırıl pırıl bir görünüme kavuşuyor. Yeni eğitim dönemi öncesi okulların bahçeleri tamamen elden geçirilirken,belediye ekipleri tarafından sırasıyla ot küreme, temizleme ve yıkama çalışmaları yapılıyor. Son olarak Alparslan Ortaokulu, İbni Sina İlkokulu ve Sırrıpaşa Ortaokulu’nda yapılan temizlik çalışmalarının belirlenen program dahilinde ilçedeki diğer okullarda devam edeceği ifade edildi.

ÇALIŞMA 1-2-3-4: Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki okullarda kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştiriyor.


TEMİZLİK 1-2-3-4: Titizlikle yapılan çalışmalarla 9 Eylül tarihinde açılacak olan okulların bahçeleri pırıl pırıl bir görünüme kavuşuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince’de, Okullar, Pırıl, Pırıl,
Yorumlar
Haber Yazılımı