reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
15 Şubat 2020 - Cumartesi 09:55
 
Derince’de Hummalı Çalışmalar
Derince Belediyesi ekipleri, bir yandan ilçedeki mevcut yeşil alanlarda çalışmalar yaparken diğer taraftan tehlike arz eden ağaçların budama ve bakımını gerçekleştiriyor.
GÜNDEM Haberi
Derince’de Hummalı Çalışmalar

Derince Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki çalışmalarını kış mevsiminde de hummalı bir şekilde sürdürüyor. İlçedeki parklar ve yeşil alanlarda temizlik ve peyzaj çalışmaları yapan ekipler, ilçeyi adeta pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuyor. Kent genelinde yer alan cadde ve sokaklarda belirlenen program dahilinde tüm ağaçların bakımları da yapılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, trafiğin yoğun olduğu ana caddelerde tehlike teşkil edecek ağaçları budayarak kontrol altında tutuyor. Çalışmalar esnasında Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı ağaç budama işlemleri son olarak Denizciler Caddesi’nde gerçekleşti.

Derince Belediyesi ekipleri, bir yandan ilçedeki mevcut yeşil alanlarda çalışmalar yaparken diğer taraftan tehlike arz eden ağaçların budama ve bakımını gerçekleştiriyor.Aynı zamanda ilçedeki parklar ve yeşil alanlarda temizlik ve peyzaj çalışmaları yapan ekipler, ilçeyi adeta pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince’de, Hummalı, Çalışmalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı