reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
18 Ocak 2020 - Cumartesi 15:12
 
Derince’de Hizmetler Gönül Birliğiyle
AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Gönül birliği içerisinde çalışarak Derincemize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi
GÜNDEM Haberi
Derince’de Hizmetler Gönül Birliğiyle

İlçe Başkanları da Toplantıya Katıldı

 

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen toplantıda AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca’nın da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Aygün, “Cumhur İttifakımızın değerli ilçe başkanları ve meclis üyelerimizle bir araya gelerek istişarede bulunmaya devam ediyoruz. Geride kalan dokuz aylık süreçte uyum içerisinde çalışarak, çok önemli hizmetlerde bulunduk’ dedi.

 

Gönül Birliği İçerisinde Çalışıyoruz

 

Gönül belediyeciliği ekseninde projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Başkan Aygün, “Halkımızın tamamına hitap eden Çözüm Masası, Alo Vefa Hattı, Derince Kariyer ve İstihdam Merkezi, Millet Kıraathanesi ve Sevgi Mağazası gibi projelerimizi ilk yılımız içerisinde hayata geçirdik. Tüm mahallelerimize inşa etmeyi düşündüğümüz Gençlik Merkezlerimizin ilkini Dumlupınar’a yapıyoruz. Kampüs Okul projemiz için temaslarımız sürüyor. Gönül birliği içerisinde çalışarak Derincemize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince’de, Hizmetler, Gönül, Birliğiyle,
Yorumlar
Haber Yazılımı