reklam
reklam
reklam
Haber
16 Kasım 2019 - Cumartesi 06:31
 
Derince'de En Özel Hobi Bahçesi
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, özel öğrencilerin üretime katılımını desteklemek amacıyla kurulan Hobi Bahçesi’nde kursiyerler ve aileleriyle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Derince'de En Özel Hobi Bahçesi

Başkan Aygün, birlikte lavanta fidelerini toprakla buluşturduğu kursiyerlere her zaman yanlarında olacağının sözünü yineledi

 

Hobi Bahçesi’nin Açılışı Yapıldı

Bir yandan söz verdiği 41 projeyi hızla hizmete sunan diğer taraftan sosyal projelere önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, toplumun her kesimine hitap edecek çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda Derince Belediyesi Engelsiz Yaşama Destek Merkezi’nin çalışmalarına önem veren Başkan Aygün, daha önce özel bireyler ve ailelerine yönelik verdiği vapur turu sözünü yerine getirmişti. Başkan Aygün, söz verdiği Hobi Bahçesi’ni de Engelsiz Yaşama Destek Merkezi ailesine kazandırdı. Aynı zamanda özel öğrencilerin üretime katılımını sağlayacak olan Hobi Bahçesi’nin açılışı dolayısıyla bir program düzenlendi.

 

Özel Çocuklarımızın Yanındayız

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve eşi Şükran Aygün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen programa, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Meclis Üyesi İbrahim Eren, belediye daire müdürleri, EYDEM eğitmen ve yöneticileri ile kursiyerler ve aileleri katıldı. Başkan Aygün’ün kendileri için hazırladığı Hobi Bahçesi’nin taşlarını rengarenk boyayan kursiyerler, ellerindeki lavanta fidelerini toprakla buluşturmanın mutluluğunu yaşadı. Özel bireylere yönelik bu tür sosyal etkinliklerin devam edeceğini belirten Başkan Aygün, “Bizlere Yüce Allah’ın emaneti olan özel çocuklarımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz. Kıymetli yavrularımız ve ailelerinin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, derince, belediyesi, başkan, zeki, aygün, hobi, bahçesi
Yorumlar
Haber Yazılımı