reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 12:21
 
Derince’de Bayram Temizliği
Kurban Bayramı öncesi ilçede adeta temizlik seferberliği başlatan Derince Belediyesi ekipleri, yaptıkları düzenlemelerle ilçedeki tüm camileri, mezarlıkları, sokak ve caddeler ile parkları bayrama hazır hale getirdi.
GÜNDEM Haberi
Derince’de Bayram Temizliği

Kapsamlı Temizlik Çalışması

Derince Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde ilçede kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Derince Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların ibadetlerini daha rahat bir ortamda yapmaları için oluşturduğu ekip nezaretinde cami temizliği çalışmalarını tamamladı. 11 Ağustos Pazar günü başlayacak olan Kurban Bayramı öncesi belediye ekipleri bir yandan camilerin dış temizliğini yaparken, diğer taraftan da özel halı yıkama makineleri ile camilerin iç temizliğini tamamlamış oldu.

 

Pırıl Pırıl Bir Görünüm

İlçe halkının daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için yoğun bir mesai harcayan Derince Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde de ilçe genelinde çalışmalarını kapsamlı bir şekilde sürdürdü. Derince’de yer alan tüm cadde ve sokaklarla birlikte yeşil alan ve parklarda da temizlik, bakım ve onarım işlemleri yapıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk etapta ot küreme işlemini yaptıkları noktalarda, sırasıyla süpürme ve yıkama işlemleri ile cadde ve sokakları pırıl pırıl bir görünüme kavuşturdu.

 

Yeşil Alanlar ve Parklar

Derince Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de yeşilin her tonunun en güzel şekilde yansıdığı Derince’de bulunan tüm yeşil alan ve parkları Kurban Bayramı öncesi elden geçirdi. Çim biçimi, ağaç budama ve peyzaj çalışmaları ile bayram hazırlıklarını sürdüren ekipler, bayram tatilini ilçede geçirecek olan vatandaşlara tertemiz bir ortam sunmuş oldu. Belediye ekipleri ayrıca, vatandaşların rahat bir şekilde mezarlık ziyareti yapabilmeleri mezarlıklarda küreme, ot biçme, süpürme ve yıkama işlemlerini de tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince’de, Bayram, Temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı