reklam
reklam
Haber
26 Ocak 2020 - Pazar 13:07
 
Derince’de Araç Filosuna Bir Yenisi Daha Eklendi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Derince Belediyesi’ne hibe edilen Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı, ilçe halkına hizmet vermek üzere araç filosundaki yerini aldı
GÜNDEM Haberi
Derince’de Araç Filosuna Bir Yenisi Daha Eklendi

Araç Filosundaki Yerini Aldı

Başkan Aygün yönetiminde önemli hamleler gerçekleştiren Derince Belediyesi, 2019 yılı içerisinde kendi öz kaynaklarıyla bünyesine kattığı 15 adet hizmet aracı ve iş makinesinin ardından araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün başkent nezdinde yaptığı girişimlerin olumlu sonuç vermesinin ardından bu kez Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan yeni bir araç, ilçe halkına hizmet vermek üzere Temizlik İşleri Garajı’ndaki yerini aldı. Derince Belediyesi’ne hibe edilen Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı,  gelişmiş teknoloji ve son versiyon ürün olmakla beraber kış mevsimi haricinde yaklaşık 8 ay boyunca ilçe halkına hizmet verecek.

 

Başkan Aygün’den Teşekkür

Başkan Yardımcısı Abbas Bayrak ve daire müdürleri ile birlikte Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri müdürlüklerini ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, burada hem çalışmalarla ilgili bilgi aldı hem de araçta incelemelerde de bulundu. Derince’ye hizmet noktasında yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Başkan Aygün, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan hibe aldığımız Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracımız araç filomuzdaki yerini aldı. Daha önce kiralama yöntemi ile yapılan konteyner yıkama ve dezenfekte işlemlerini artık kendi aracımızla yapacağız. Bu süreçte emeği olanlara teşekkür ediyorum. Derincemize daha iyi hizmet edebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derince’de, Araç, Filosuna, Bir, Yenisi, Daha, Eklendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı