reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
22 Kasım 2019 - Cuma 08:29
 
Derince'de Aile Ziyaretleri Devam Ediyor
Yenikent Mahallesi sakinlerinden Özalp ailesine konuk olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Kentimiz için kıymetli halkımızla gönül birlikteliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz birlikte güçlüyüz” dedi
GÜNDEM Haberi
Derince'de Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

Özalp Ailesine Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği programlar kapsamında vatandaşları ziyaret etmeyi sürdürüyor. Yeniket Mahallesi’nde ikamet eden Ayten & Celal Özalp ailesine konuk olan Başkan Aygün’e ziyarette eşi Şükran Aygün, Ak Parti Derince İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu ve teşkilat mensupları eşlik etti. Mahalle sakinlerinin de katılım sağladığı programda Başkan Aygün önemli mesajlar verdi.

 

“Halkımızla birlikte çalışıyoruz”

Özalp ailesine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Aygün yaptığı konuşmada, “ Derinceli vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bizleri tüm samimiyetleriyle ağırlayan Özalp ailesine teşekkür ediyorum. Kentimiz için kıymetli halkımızla gönül birlikteliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rabbim ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğini daim eylesin. Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, derince, belediye, başkanı, zeki, aygün, aile,, ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı