reklam
reklam
reklam
Haber
08 Kasım 2019 - Cuma 15:08
 
Derenin Kokusundan Şikayet Eden Zabıtaya Tepki
Gün geçmiyor ki kentimizde ilginç bir olay daha yaşanmasın. Kartepe ilçesinde bulunan Arslanbey mevkii Çuhane deresinden kötü kokular geldiğini iddia eden zabıta durumu Facebook üzerinden paylaştı. Bu paylaşımı okuyanlar ise “Zabıta değil misin sen denetle cezayı kes” şeklinde yorumlarla tepki gösterdi.
GÜNDEM Haberi
Derenin Kokusundan Şikayet Eden Zabıtaya Tepki

Kartepe ilçesi Arslanbey mevkii Çuhane deresinden kötü kokular geldiğini iddia eden Başiskele Belediyesi’nde Zabıta olarak görev yapan Aşkın Doğan Facebook hesabından “Çuhane Deresi’nden her akşam koku geliyor. Allahını seven bir yetkili Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi’ni bir denetlesin yeter da!” şeklinde paylaşımda bulundu.

Başiskele Belediyesi’nin duyarlı zabıtası Aşkın Doğan Kartepe yetki sınırları içerisinde yer alan Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi’ni Çuhane Deresi’ndeki kokudan sorumlu tuttu.

Bu paylaşımı gören vatandaşlardan da tepki geldi.  Bir vatandaş “Sen zapıta değilmisin sen denetle cezayi kes hayirli kandiller” şeklinde yorum yaptı

Bir vatandaşta “Abi bunu sen diyosan artik” şeklinde yorumda bulunarak durumu garip buldu.

Yaşanan ilginç olayın yanı sıra Başiskele Belediyesi’nin duyarlı zabıtası iletişime geçmeye çalıştığımızda herhangi bir geri dönüşte bulunmadı. Arslanbey OSB’nin Çuhane deresindeki koku ile ilgisinin olup olmadığı merak ediliyor.Kaynak: Editör:
Etiketler: Derenin, Kokusundan, Şikayet, Eden, Zabıtaya, Tepki, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı