reklam
reklam
reklam
Haber
23 Ağustos 2019 - Cuma 17:04
 
Dereceye Giren Sporculardan Aksoy'a Ziyaret
Serbest güreşte uluslararası alanda dereceye giren sporcular Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Dereceye Giren Sporculardan Aksoy'a Ziyaret

Serbest Güreş Gençler Dünya Üçüncüsü Abdülvasi Balta ve Serbest Güreş Gençler Avrupa Şampiyonu Ramazan Sarı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

 

Ziyarette; Gölcük İrşadiye Mahallesi Muhtarı Mehmet Kamış, Antrenör Rüstem Çavdar, Serbest Güreş Dünya Üçüncüsü Abdülvasi Balta ve babası Saim Balta, Serbest Güreş Gençler Avrupa Şampiyonu Ramazan Sarı ile babası İshak Sarı hazır bulundu.

 

Gölcük İrşadiye Mahallesi Muhtarı Mehmet Kamış, Sayın Valimize sporcuları tanıtarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “ Büyük dereceler yakalamışsınız, tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Gençlerimizin sporla ilgilenmeleri, ulusal ve uluslararası alanda derece almalarından memnuniyet duyuyoruz. Onların başarıları ile gurur duyuyoruz. Sizler diğer genç arkadaşlarımıza örnek oluşturuyorsunuz. Onlarda sizleri örnek almak suretiyle çalışmalarına devam edeceklerdir. Spordaki başarıda en önemli unsurlardan biri ailelerin desteğidir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyen Aksoy sporcuları tebrik ederek, onlarla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dereceye, Giren, Sporculardan, Aksoy'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı