reklam
reklam
Haber
09 Aralık 2019 - Pazartesi 11:05
 
Darıca'da Başkan Esnafı Ziyaret Etti
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Darıca'da Başkan Esnafı Ziyaret Etti

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe merkezinde esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Esnafın hayatını kolaylaştıracak çalışmalara imza atacaklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, Darıca’yı hep birlikte yöneteceklerini söyledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yoğun programlarına rağmen esnafı ihmal etmiyor. Her fırsatta esnafla bir araya gelen Başkan Muzaffer Bıyık, hafta sonu Darıca merkezde esnaf ziyaretleri yaptı. Darıca esnafının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Muzaffer Bıyık, belediye olarak esnafla her zaman işbirliği içinde olacaklarını ifade etti.

 

Esnaf Güçlü Olursa Darıca Güçlü Olur

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla Darıca’yı esnafıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yöneteceklerini belirten başkan Muzaffer Bıyık, “Darıca Belediyesi olarak gönül belediyeciliğini hayata geçiriyoruz. Toplumun her kesimiyle diyalog halindeyiz. Esnaflarımız Darıca’nın en önemli değerlerinden biri. Esnaf güçlü olursa Darıca güçlü olur. Biz bu anlayışla hareket ediyoruz. Esnafımızı her zaman önemsiyoruz. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz. Sizlerin ve toplumun her kesiminin görüşleri bizim için önemli. Darıca’yı birlikte yönetmek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, darıca, belediyesi, başkan, muzaffer, bıyık, esnaf, ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı