reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
04 Temmuz 2019 - Perşembe 16:28
 
Darıca Belediyesi Selden Etkilenenlere 1 Milyon TL Ödeme Yaptı!
Darıca Belediyesi Temmuz ayı meclisi gerçekleştirdi. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, geçtiğimiz günlerde Darıca'da meydana gelen sel felaketi ile ilgili konuştu.
- Haberi
Darıca Belediyesi Selden Etkilenenlere 1 Milyon TL Ödeme Yaptı!

Darıca Belediyesi Temmuz ayı meclis oturumunu Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık başkanlığında gerçekleştirildi. Geçen gün Darıca’da meydana gelen sel felaketi ile ilgili CHP grubu önerge sundu. Önerge için açıklama yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Biz onlar için gerekli çalışmaları yapmayı hedefliyoruz. Bu vatandaşlara yaklaşık 1 milyon ödeme yapılmıştır”

"1 MİLYON TL ÖDEME YAPILDI"

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Sel felaketi ile ilgili hem AK Parti hem CHP grubuna biz detaylı bilgi verildi ve biz onun için ne yaptık nereye geldik bunu kamuoyunu sunmak istiyoruz. Bu olan olaylarla ilgili yapılan çalışmaları hakkın rahmetine kavuşanı geri getiremez. Biz onlar için gerekli çalışmaları yapmayı hedefliyoruz. Bu vatandaşlara yaklaşık 1 milyon ödeme yapılmıştır. Biz bunun ile ilgili kriz masası kurduk ve yaklaşık 400 üzerinden evrak kaydı aldık. Bugün itibariyle bu yardımlar yapılmaya devam ediyor. Böyle bir sel felaket gerçekten önlenemezdi bunun için biz alt yapı çalımları için ne yapabiliriz onu düşünüyoruz. Sel felaketini önlemek için Fen İşleri gerekli çalışmaları yapıyor. Allah bir daha böyle bir felaket göstermesin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Belediyesi, Selden, Etkilenenlere, 1, Milyon, TL, Ödeme, Yaptı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı