reklam
reklam
reklam
Haber
11 Kasım 2019 - Pazartesi 12:23
 
Darıca Belediyesi Gençleri Kitap Fuarına Götürdü
Darıca Belediyesi, İstanbul da düzenlenen TÜYAP Kitap Fuarı’na gitmek isteyen Darıcalı gençleri yalnız bırakmadı. Başkan Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla kitap fuarına giden gençler ünlü yazarlarla tanışma fırsatı buldular.
GÜNDEM Haberi
Darıca Belediyesi Gençleri Kitap Fuarına Götürdü

Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında "38. düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı" yüzbinlerce insanı ağırlarken, Darıca’lı gençlerde fuara katılarak usta yazarlarla buluştular.

 

Bıyık’a Teşekkür Ettiler

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece'de düzenlenen fuar yüzbinlerce kitapseveri ağırlarken, Darıca’lı gençler de Darıca Belediyesinin katkılarıyla fuara katılarak usta yazarlarla tanışma fırsatı yakaladılar. Prof. Dr. İlter İlber Ortaylı, Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil, Yavuz Bğlent Bakiler,Beşir Ayvazoğlu, Sema Maraşlı, Canan Tan ve Tarık Tufan gibi gibi bir çok değerli yazarla tanışma fırsatı yakalayan gençler, bu önemli organizayona katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler. Bu teşekküre karşılık Başkan Muzaffer Bıyık sosyal medya üzerinden şu paylaşım yaptı:

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, darıca, belediyesi, başkan, muzaffer, bıyık, kitap, fuarı, genç
Yorumlar
Haber Yazılımı