reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:53
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi
31 Mart ile 23 Haziran seçiminde alınan sonuçlar AK Parti'de etkisini göstermeye başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri ile 23 Haziran İstanbul seçiminde alınan sonuçların ardından vatandaşların talep ve şikâyetlerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri ile 23 Haziran İstanbul seçiminde alınan sonuçların ardından vatandaşların talep ve şikâyetlerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Erdoğan, partisinin milletvekilleri, belediye başkanları ve eski bakanlar da dahil çakarlı araç kullanımının yasaklanmasını isteyerek aciliyet ve trafiğin yoğun olduğu durumlar dışında yolların kesilmemesi ve makam araçlarının azaltılması için danışmanlarına da talimat verdi. Ayrıca Erdoğan'ın, bundan sonra AK Parti kurmayları ve belediye başkanları da dahil olmak üzere herkesin çakarlı araç kullanımına son vermesini ve bunun denetlenmesini istediği öğrenildi.

 

DANIŞMANLARA TEK ARAÇ VERİLECEK

 

Hürriyet'te yer alan habere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önce yaptığı bir grup toplantısı çıkışında da danışmanlarına "Havaalanına giderken arkamızda sayısız araç oluyor. Neden herkes ayrı araçlara biniyor? Herkes iki minibüste toplansın" diye uyarıda bulunmuştu. Erdoğan'ın makam araçlarının sayısı azaltılırken, bazı programlara katılımı istenen danışmanlar da kendisini minibüsle takip etmeye başladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Talimat, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı