ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
13 Kasım 2020 - Cuma 16:55
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Partisine Uyarı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti milletin partisidir. AK Parti'nin istikametini millet belirlemiştir. Ama sanılmasın ki milletimizin bize verdiği kredi sonsuzdur" ifadesini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Partisine Uyarı!

Tekirdağ'da AKP İl Kongresi'nde konuşan Erdoğan, "Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşma mecburiyeti hiç olmadığı kadar gerekli hale gelmiştir" dedi.
 Erdoğan, "AK Parti milletin partisidir. AK Parti'nin istikametini millet belirlemiştir. Ama sanılmasın ki milletimizin bize verdiği kredi sonsuzdur" ifadesini kullandı. AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor. 


Tekirdağ'da açılışı yapılacak şehir hastanesine İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi adının verildiğini açıklayan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 


Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşma mecburiyeti hiç olmadığı kadar gerekli hale gelmiştir. Kritik bir süreçten geçiyoruz. Vatan topraklarına gözünü dikenlerden milletimizi birbirine düşman etmeye çalışanlara kadar tüm şer senaryolar tedavüle sokulmuştur. Öyle bir dönemden geçiyoruz ki AK Parti'nin kaderi ile ülkenin kaderi adeta birbiriyle bütünleşmiştir.

AK Parti milletin partisidir. AK Parti'nin istikametini millet belirlemiştir. Bundan sonra da yine milletimizle birlikte yol yüreceğiz. Ama sanılmasın ki milletimizin bize verdiği kredi sonsuzdur. Seçimden önce seçim kazanmanın yolu, bugünden milletimizle güçlü ve samimi bağlar kurmaktan geçiyor. Bu anlayıştaki bir partide milletle bağı kopuk yöneticiler asla olamaz.

Koronavirüs döneminin en büyük belası sigara. Sigaraya kesinlikle ara vermek gereklidir. Artık sigara içmiyoruz, içenleri de uyarıyoruz. Kovid'in en önemli sevdalısı akciğer, ordan giriyor. Ordan bütün solunumu her şeyi alt üst ediyor. Son 18 yılda Tekirdağ'a 23 katrilyon, bugünkü rakamla 23 milyarlık yatırım yaptık.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Partisine, Uyarı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı