reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
25 Haziran 2019 - Salı 10:37
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cumhur İttifakı Mesajı!
23 Haziran'da yenilenen İstanbul seçimlerinin ardından seçimi Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimlerin ardından bir mesaj yayınladı.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cumhur İttifakı Mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından bir mesaj yayımlayarak, " AK Parti olarak bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, ülkemizin barış, refah ve istikrarından taviz vermeden Cumhur İttifakı'nın ilkeleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde 2023 hedeflerine yürüyeceğiz" dedi. Ayrıca teşekkür metni gazetelerin arka sayfasında da yayımlandı.

"Bizim için her seçim, aziz milletimize hesap verdiğimiz bir imtihandır ve milletimizin iradesi her zaman, her şeyin üstündedir" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişin olarak şu ifadeleri kullandı: "AK Parti olarak bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, ülkemizin barış, refah ve istikrarından taviz vermeden Cumhur İttifakı'nın ilkleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde 2023 hedeflerine yürüyeceğiz."

"YENİ BİR DÖNEMİN EŞİĞİNDEYİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Birlikte yürünecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz İstanbul'u taşıyacak daha çok hedefimiz var" ifadelerini kullanarak şunları söyledi:

"Bu vesileyle seçim çalışmaları sırasında bizden desteğini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve MHP'li kardeşlerimize, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, AK Parti teşkilatlarına, saha seçim çalışmalarımıza emeğiyle katkı sunan tüm kardeşlerimize, Anadolu'nun dört bir yanından tatilini yarım bırakarak oy kullanmak için gelen ve oy kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren tüm İstanbul seçmenine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi yarın da milli iradenin yanında ve milli iradenin emrinde olacağız."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Cumhur, İttifakı, Mesajı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı