reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 15:11 Bu haber 3208 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Kocaeli'ye Aşığız
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda ilçe adaylarını açıklayacağı programa katıldı. AK Parti'de uzun süredir merakla beklenen “belediye başkan adayları kim olacak?” sorusu sonunda yanıt buldu. Başkan Erdoğan Kocaeli’ye geldi, “Kocaeli’ye aşığız” dedi, ilçe adaylarını, verdiği önemli mesajların ardından büyük bir coşkuyla açıkladı.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Kocaeli'ye Aşığız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'de aday tanıtım toplantısına katıldı. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Erdoğan Kocaeli Gençlik Kolları'nın sevgi gösterilerini karşılıksız bırakmadı " Bende sizlere aşığım " diyerek Kocaeli geçliğine olan  sevgisini ve ilgisini dile getirdi.

"Bu davaya gönül vermiş olup da yaşamını yitiren kardeşlerimi rahmetle anıyorum. Aday tanıtım toplantımızın partimiz ve Kocaeli için hayırlı olmasını diliyorum. Başkan Karaosmanoğlu'na verdiği emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Adaylara da 31 Mart akşamı neticelenecek olan seçimde Rabbimden muvaffakiyet  diliyorum "

İnşallah son 14 seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Kocaeli'nin yüzümüzü güldüreceğine inanıyorum. Ak Parti kadroları bu seçimde daha çok çalışarak 12 ilçe ve büyükşehir de bir kez daha AK Parti'nin zafer sancağını şehrimizde dalgalandıracaklar. Bu şehir hizmetin kıymetini iyi bilir, bu şehir sanayinin ticaretin değerini çok iyi bilir."dedi.

KOCAELİ’YE AŞIĞIZ

Büyük bir coşku eşliğinde kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Böyle gençliğe aşık olunmaz mı. Bende aşığım size. Son 14 yıldır olduğu gibi bu seçimde de Kocaeli’nin yüzümüzü güldüreceğine inanıyorum. AK Parti kadroları bu seçimde daha çok çalışacak ve AK Parti’nin zafer sancağını şehrimizde dalgalandıracak. Bu şehir hizmetin kıymetini iyi bilir. Bu şehir sanayinin, emeğin, fedakarlığın kıymetini çok iyi bilir. Durmak yok yola devam. 31 Mart seçimlerinde AK Parti teşkilatlarına çok büyük görev düşüyor. Kısa bir sürede çalışmanın, sonuçlara nasıl yansıdığını gördük” şeklinde konuştu.  “Kocaeli’de şehre yeni gelen seçmen sayısı yaklaşık 38 bin” diyen Erdoğan, “İlk defa oy kullanacak genç sayısı 23 bin. Rabbim inşallah bizlere gerek Selçuklu’da, gerek Osmanlı’da öncü olan liderlerle beraber, yeni bir tarih yazmayı nasip etsin. Özel şirketlerimizin ve kamunun yaptığı yatırımlar birleşince ortaya Kocaeli gibi bir tablo çıkıyor. 27 katrilyon lira Kocaeli’de yatırım yaptık. KOÜ’yü yeni yatırımlarla büyüttük. KOÜ’müz ülkemizin önde gelen eğitim öğretim kurumlarından. İkinci üniversitemiz olarak Gebze Teknik Üniversitesi’ni faaliyete geçirdik. Kocaeli’de 33 bin seyirci kapasiteli stadyum yaptık. Çünkü biz Kocaeli’ye aşığız”şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan:, Biz, Kocaeli'ye, Aşığız,
Yorumlar
Haber Yazılımı