reklam
reklam
Haber
15 Eylül 2020 - Salı 16:03
 
Candemir’i Baro Başkanı Olarak İstemiyoruz
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gerçekleştirdiği haftalık basın toplantısında Ekim ayında gerçekleşecek Kocaeli Barosu seçimlerine vurgu yaptı.
GÜNDEM Haberi
Candemir’i Baro Başkanı Olarak İstemiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, partisinin il başkanlığında haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. Mevcut Baro Başkanı Bahar Candemir Gültekin’in geçtiğimiz günlerde baro başkanlığı için tekrar adaylığını açıklaması üzerine değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Kırmızı çizgileri olmayan, devleti ile kavgaları olan bir baro başkanı istemiyoruz. Ben inanıyorum ki devletini seven bir vatan evladı baro başkanlığına aday olacaktır.” dedi.


 Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir’in yeniden baro başkanlığına aday olmasıyla ilgili konuşan Ünlü, “Baro başkanı seçimlerde yeniden aday olduğunu dile getirdi. Ben o baro başkanını istifaya davet etmiştim yine istifaya davet ediyorum. Kırmızı çizgileri olmayan, devleti ile kavgaları olan bir baro başkanı istemiyoruz. Ben inanıyorum ki devletini seven bir vatan evladı baro başkanlığına aday olacaktır. Hareketli bir baro seçimi olacağını düşünüyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Candemir’i, Baro, Başkanı, Olarak, İstemiyoruz, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı