reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
05 Eylül 2019 - Perşembe 16:38
 
Büyükşehir'e Bilecik'ten müdür
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın başkan adayı gösterilmeden önce vali olarak görev yaptığı Bilecik'ten Kocaeli'ye transfer... Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görev değişimi oldu
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir'e Bilecik'ten müdür

ŞEMSETTİN YILDIRIM KİMDİR?

Şemsettin Yıldırım 1977 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Sivas'ta tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden 1999 yılında Biyolog unvanıyla mezun oldu. 2001 yılında Devlet Memurluğu sınavını kazanarak Kilis Sağlık Müdürlüğü'ne Biyolog olarak atandı. Sırasıyla Kilis, Kütahya ve Bilecik'te Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürlükleri yaptı. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans programını tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olan Yıldırım halen Yönetim Bilişim Sistemleri programında öğrenimini sürdürmektedir.

 

GÖREV ALDIĞI YERLER

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sağlık Tesisleri’nde görevlerde bulundu. İnsani yardım konularında gönüllü aktivist olarak saha çalışmalarında bulunan Yıldırım, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nda başkanlık ve yönetim kurulu üyesi olarak da görev yaptı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir'e, Bilecik'ten, müdür,
Yorumlar
Haber Yazılımı