reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
29 Ocak 2020 - Çarşamba 15:18
 
Büyükgöz Vatandaşı Dinliyor Çözüm Üretiyor
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Halk Bulaşmaları kapsamında Gebzeli hemşeriyle bir araya gelerek, dertlerini dinlemeye ve çözüm bulmaya devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Büyükgöz Vatandaşı Dinliyor Çözüm Üretiyor

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Halk Bulaşmaları kapsamında Gebzeli hemşeriyle bir araya gelerek, dertlerini dinlemeye ve çözüm bulmaya devam ediyor. Her hafta Çarşamba gününü Gebzeli hemşerilerini dinlemeye ayıran Başkan Büyükgöz sorunların çözümü noktasında yardımcı oluyor. Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlülerinin de eşlik ettiği Halk Buluşmalarında vatandaş konunun direk muhatabıyla görüşmüş oluyor.

 

Vatandaşı Dinlemeden En İyi Hizmeti Veremezsiniz

Vatandaşa hizmet etmek için bu makamlara seçildiklerini ve sadece vatandaşa vekalet ettiklerini her fırsatta ifade eden Başkan Büyükgöz, “Bizim tek amacımız vatandaşa hizmet etmek olmalı. Vatandaş bizi seçerken kendisine hizmet edecek kişiyi seçiyor. Makamın sahibi zaten onlar, biz sadece vatandaşa hizmet etmek adına vekalet ediyoruz. En iyi hizmeti hak eden vatandaşı dinlemeden en iyi hizmeti de veremezsiniz. Bu anlamda vatandaşı dinliyor, dertleriyle dertleniyor, çözüm bulma noktasında elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, gebze, belediyesi, başkan, zinnur, büyükgöz, vatandaş
Yorumlar
Haber Yazılımı