reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
06 Ağustos 2019 - Salı 21:00
 
Büyükakın "Umarım böyle bir hata yapmazlar."
İl genelinde her ilçede gerçekleştirdikleri AK Parti İlçe Danışma Meclisi’nin son durağı Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlendi.
GÜNDEM Haberi
Büyükakın

İl genelinde her ilçede gerçekleştirdikleri AK Parti İlçe Danışma Meclisi’nin son durağı Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlendi. 
Yoğun katılımın olduğu 91. İlçe Danışma Meclis toplantısında, AK Parti Derince İlçe Başkanlığı yönetiminin yanısıra AK Parti Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, il ve ilçe kadın kolları yönetimi ve çok sayıda partililer katıldı. 

Toplantıda TÜPRAŞ hakkında açıklamalarda bulunan Büyükakın, “Derince benim için ayrı bir duygusal bağ ifade ediyor. Ben burada doğdum, burada büyüdüğüm için çok anılarım var. Ben toplantıların hayırlara vesile olmasını diliyorum. Asıl gündemimizde TÜPRAŞ var. Ben bakanımızla gerekli görüşmelerimizi yaptım. Kendilerinin genel müdürlüğünü götürme noktasında 3 yıl önce karar verdiklerini, vergi merkezini değiştirmeyeceklerini söylediler. Umarım vergi merkezini değiştirerek böyle bir hata yapamazlar ama bu anlamda hiçbir yere gidemezler. Yaparlarsa da böyle bir kaçışları olamaz. Buradan kendilerine sesleniyorum. Konuyu hassasiyetle getiren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ne zaman tatil yaparsa biz o zaman tatil yapacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın, "Umarım, böyle, bir, hata, yapmazlar.",
Yorumlar
Haber Yazılımı