reklam
reklam
reklam
Haber
20 Aralık 2018 - Perşembe 11:32
 
Büyükakın "Tek Engel Ecel"
AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın'ın katılımı ile İstişare Kurulları Toplantısını gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
Büyükakın

AK Parti teşkilatları seçimlere 2 buçuk ay kala çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları iatişare kurulları üyeleri ile beraber İstişare Kurulları Toplantısını gerçekleştirdi. Programa; Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti Gençlik Kolları MYK Üyesi Baki Özdemir, İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Kocaeli eski Milletvekili Sibel Gönül, İl Yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

 

HEYECANIMIZ DAİM OLSUN

Programın açılış konuşmasını İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz yaptı. Yılmaz, “Kadınların dahil olmadığı bir politikanın etkin bir siyaset yürütemeyeceğini savunan liderin partisindeyiz. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Heyecanımız daim olsun” dedi.

 

KADINLARIMIZA İHTİYACIMIZ VAR

İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz'dan sonra konuşan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman şöyle konuştu: “31 Mart öncesi Serpil ablamızla birlikte böyle bir program yapmak istedik. 472 mahallede çalışma yaparken, alın terini akıtan gençlerimize ve kadınlarımıza çok ihtiyacımız var. Sizlerin desteği ve çalışmalarıyla 500 bin gence ulaşmalıyız. Sizlerin desteğinizi almak istiyoruz. 23 Aralık’ta 10’uncu Danışma Meclisimize Bakanımız Süleyman Soylu katılacak. Bütün partililerimizi davet ediyoruz.” dedi.

 

TEK ENGEL ECEL

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın yaptığı konuşmada; “Eskilerin bir sözü var: Evvel yol arkadaşı, ondan sonra yol derler. Allah, bize sizler gibi yol arkadaşları nasip ettiği için sonsuz şükürler olsun. Sizler olmazsanız bu yollar yürünmez. Önümüzdeki süreçte Allah’ın izniyle; Kocaeli’ye gelen değişim rüzgarını, Kocaeli’ye gelen modern belediyecilik uygulamalarını çıtayı arttırarak devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir okul derdi. Çünkü oradan bürokratlar yetişecek dedi. Nitekim yetişti de. Allah’ın izniyle bizim bu seçimleri kazanıp başkan olmamızın önündeki tek engel eceldir. Bu seçimi tekrar 12 tane ilçeyi ve Büyükşehir’i alarak, 13-0 yaparak kazanacağız. Bizim enerjimiz buna yeter.” ifadelerini kullandı.

 

BUNU HEP BERABER YAPTIK

Son olarak konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise konuşmasında, Sosyal belediyecilik anlamında büyük hizmetler yapıklarını belirterek, “16 yılı geride bıraktık. 15 yıl 3 ay sonra tezkeremizi alacağız. Yüzümüzün akıyla inşallah. Bugüne kadar çok güzel hizmetler yaptık. Yaşanabilir bir şehir oluşturduk, bunu da hep beraber yaptık. Dışarıdan bakanlar bizden daha iyi görüyor. Tahir kardeşimiz de bizim çalışma arkadaşımız. Daha çok çalışacağız. Hep beraber başardık. Görevimizi Tahir Başkan’a devredeceğiz ama spor yürüyüşlerime devam edeceğim. Yürüyüşlerimi bırakmam. En yakın muhalefet partimiz havluyu attı. İYİ Parti’yi destekleyeceklermiş. Adın ne demişler adama demiş mülayim. Sert olsan ne yazar demişler. Yani siz İYİ Parti’yi destekleseniz ne yazar desteklemeseniz ne” dedi. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın, "Tek, Engel, Ecel",
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı