ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
09 Mayıs 2019 - Perşembe 12:36
 
Büyükakın Körfez Belediyesiyle Bir Araya Geldi
Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın yanı sıra meclis üyeleri ile ilçe yönetimini makamında konuk etti
SİYASET Haberi
Büyükakın Körfez Belediyesiyle Bir Araya Geldi

“Mübarek Ramazan ayının ülkemiz, kentimiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “İş dünyasının temsilcileri, işçi, esnaf, çiftçi, tüccar, akademisyen, gençler, kadınlar ve eğitim camiamızın temsilcileriyle birlikte Türkiye’nin kalkınmasına, şehrimizin en mutlu kent olmasına çalışacağız” dedi.

“BU ANLAYIŞIMIZDAN ZERRE SAPMAYACAĞIZ”
AK Parti teşkilatlarının ülkemizin, milletimizin ve kentimizin sorunlarını çözebilecek enerjiye ve iradeye sahip olduğunu konuklarına ifade eden Başkan Büyükakın, “AK Parti gücünü öncelikle milletinden almaktadır. Milletimizin kurduğu ve bugünlere getirdiği bir dava partisidir. Hep birlikte Gönül Belediyeciliği anlayışıyla halkımızla olan muhabbetimizi ve sevgimizi korumak ve büyütmek en öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışımızdan zerre sapmayacağız. Halkımızla bu hoş muhabbetin arasına girmek isteyenlere de asla fırsat vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

“BU BİZİM KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZDİR” 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak yönetim kademesinden tüm çalışanlarına kadar halkımızın gönüllerine girmekten başka tek amaçlarının olmayacağını vurgulayan Başkan Büyükakın, “Vatandaşımıza hizmet etmekle görevli bizler ve her çalışanımız mütevazı olmak zorundadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta söylediği gibi kibirden uzak durmaktan, samimiyetle çalışmaktan, kul hakkından, yetim hakkından, emaneti ehline vermekten başka yol haritamız asla yoktur. Bu bizim kırmızı çizgilerimizdir” ifadelerini kullandı. Büyükakın ayrıca, “Millete tepeden bakan, kibrinden yanına yaklaşılmayan, vatandaşıyla arasına duvar ören bir hizmet anlayışa da asla müsaade etmeyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın, Körfez, Belediyesiyle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı