reklam
reklam
reklam
Haber
11 Temmuz 2019 - Perşembe 11:55
 
Büyükakın, Kocaelispor Konusunda Net! Kamu Kaynağı Kullandırtmayacak
Kocaeli Büyüksehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaelispor ile ilgili Bugün Kocaeli Gazetesi’nin soruların yanıtladı. Büyükakın, Kocaelispor için “Kamu kaynağı kullandırmayacağız.” dedi
SPOR Haberi
Büyükakın, Kocaelispor Konusunda Net! Kamu Kaynağı Kullandırtmayacak

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaelispor ile ilgili soruları yanıtladı. Büyükakın, ulaşım, billboard ve tesis konusunda Kocaelispor’a her türlü desteği yapacağını açıklarken, Büyükşehir belediyesi kaynaklarından Kocaelispor’a destek vermeyeceğinin de altını çizdi.

KAMU KAYNAĞI KULLANDIRMACAĞIZ 

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez’in Büyükşehirden 1 kuruş bile almadık sözü için değerlendirme yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın; “Büyükşehir belediyesi kaynaklarından Kocaelispor'a destek vermeyeceğimi 3 yıldır söylüyorum. Bu yeni bir şey değil. Biz Kocaelispor'a destek verilmesine destek olacağız. Hep birlikte bu kentin Kocaelispor'a destek olmasına yardımcı olacağız. Ben Tahir Büyükakın olarak Büyükşehir Belediye Başkanı olarak desteğe öncülük edeceğim. Kamu kaynağı kullandırmayacağız.” dedi

İFTAR, ULAŞIM VE BİLLBOARD…

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da ücretsiz, iftar, billboard desteği ve ulaşım desteği gibi yardımlar devam edecek” diyen Büyükakın, “Onlar devam edecek, onlar bir şey değil. Onlar kolay. Geçen Burunga tesislerini verdik mesela onlar devam edecek. Ama para verme şeklinde belediyenin kaynaklarından aktarma olmayacak.”

 

TRANSFER YASAĞI KALKACAK MI?

Kocaelspor taraftarının merakla beklediği konu olan transfer yasağı için Hüseyin Üzülmez yoğun çaba gösteriyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın transfer yasağı ile ilgili bir bilgisi olmadığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın,, Kocaelispor, Konusunda, Net!, Kamu, Kaynağı, Kullandırtmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı