reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
28 Temmuz 2019 - Pazar 10:07
 
Büyükakın'dan Darıcaya Müjde!
Hizmete açılan Darıca Şehit Er Gökhan Hüseyinoğlu Sahil Parkı’nın tek eksiği olan halk plajı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın talimatıyla tamamlandı.
GÜNDEM Haberi
Büyükakın'dan Darıcaya Müjde!

Çevreye yaptığı yatırımlarla “Sanayi” algısını yıkan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca’da askeriyeden alınan alanın sahil kısmını vatandaşların hizmetine açtı. Çevre düzenlemesi yapılarak 15 Temmuz Demokrasi, Milli Birlik ve Beraberlik gününde hizmete açılan sahil parkına, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın talimatıyla halk plajı yapıldı.

HALK PLAJI YAPILDI

2018 yılında yapılan anlaşma ile 930 dönümlük Darıca Şehit Er Gökhan Hüseyinoğlu Kışlası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun ve hummalı çalışmaları sonucunda tamamlanan sahil kesimi, yeşil alanlar, sosyal tesisler, kafeler ve diğer kentsel donatılar ile 15 Temmuz Demokrasi, Milli Birlik ve Beraberlik günün vatandaşların hizmetine açıldı. Bölgenin cazibe merkezi olmaya aday olan Darıca Şehit Er Gökhan Hüseyinoğlu Sahil Parkı’nın tek eksiği olan halk plajı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın talimatıyla tamamlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın'dan, Darıcaya, Müjde!,
Yorumlar
Haber Yazılımı