reklam
reklam
reklam
Haber
13 Ekim 2019 - Pazar 10:08
 
Büyükakın'dan Beklenen İhale Talimatı
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın belediyede yapılacak ihalelerin tamamının sosyal medyadan canlı olarak yayınlanması talimatını verdi.
GÜNDEM Haberi
Büyükakın'dan Beklenen İhale Talimatı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, yapılacak ihalelerin tamamının 15.10.2019 tarihinden itibaren Belediye’ye ait internet sayfasından (www.kocaeli.bel.tr) canlı yayınlanması talimatını verdi.

Büyükakın, “İhalelerde şeffaflık, rekabet hesap verilebilirlik kriteri bizim için çok önemli. Yapılacak bütün ihaleleri artık herkes Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinden takip edilebilecek. Herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yayımlanan genelgede şunlar yazdı; “Kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması ihalelerde saydamlığı, rekabeti, eşit muameleyi, güvenilirliği ve kamuoyu denetimini sağlamak amacıyla ihaleler internet aracılığı ile canlı olarak yayınlanacaktır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştirakleri ve bağlı kuruluşu İSU Genel Müdürlüğü de yapacakları ihaleleri internet aracılığı ile canlı yayınlayacaktır.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın'dan, Beklenen, İhale, Talimatı,
Yorumlar
Haber Yazılımı