reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
23 Eylül 2019 - Pazartesi 18:08
 
Bursa’da “Keşke Bizim Olsa” Diyen “Tahir Büyükakın” Manşetleri!
Gebze-Darıca Metro Projesini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na devredilmesini başaran Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, büyükşehir belediyelerinin gündemi oldu. Öyle ki Bursa yerel basını Tahir Büyükakın’ın başarısını manşetlere taşıdı.
GÜNDEM Haberi
Bursa’da “Keşke Bizim Olsa” Diyen “Tahir Büyükakın” Manşetleri!

5  Milyar TL’lik maliyeti olan  Metro  Kocaeli Büyükşehir BelediyeBaşkanı Doç. Dr. Tahir   Büyükakın  , büyükşehir belediyelerinin birinci tartışma konusu oldu. Büyükşehir belediyeleri kendi projelerini Ankara’ya devretmeye çalışsa da sonuç elde edemedi. 
 
Bursa yerel medyası bugünlerde Tahir Büyükakın’ı konuşuyor. Bursa’da aylar önce söz verilen “Yıldırım Metrosu” yapılması bekleniyor. Söz verilen proje çoktan başlamış olacaktı ama olmadı. Projenin Ankara’ya devredileceği gündeme geldi. Bursa Büyükşehir Ulaştırma Bakanlığı'ndan devir haberi bekliyordu o devir haberi Kocaeli’nden geldi.
Gebze Organize Sanayi Bölgesi OSB - Darıca Sahil Raylı Sistem Hattı'nın inşası için gerekli iş ve işlemler konusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yetkili olacak. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursa’da, “Keşke, Bizim, Olsa”, Diyen, “Tahir, Büyükakın”, Manşetleri!,
Yorumlar
Haber Yazılımı