reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
13 Mart 2019 - Çarşamba 18:22
 
" Burası Kocaeli Burada İş Var "
“Burası Türkiye, Burada İş Var” sloganı ile Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunmasının ardından başlatılan istihdam seferberliği kampanyasının “Burası Kocaeli, Burada İş Var” temasıyla düzenlenen toplantı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi

“Burası Türkiye, Burada İş Var” sloganı ile Cumhurbaşkanı  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunmasının ardından başlatılan istihdam seferberliği kampanyasının “Burası Kocaeli, Burada İş Var” temasıyla düzenlenen toplantı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

“Burası Kocaeli, Burada İş Var” temasıyla düzenlenen istihdam toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun açılış konuşmalarıyla devam etti.

 Gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yaptı.

Konuşmaların ardından 2019 yılı İstihdam Seferberliği toplantısı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Baş Müfettişi Onur Batuman’ın kısa dönem teşvikleri ile ilgili sunumları ile devam etti.

Aile, Çalışma ve İş Kurumu adına İlhami Çelik’in, KOSGEB adına da İbrahim Ustaömer’in İstihdam Seferberliği çerçevesinde kamunun teşviklerinin neler olduğu ve bu teşviklerden iş dünyasının nasıl yararlanabileceğinin anlatıldığı bilgilendirme sunumunun ardından toplantı soru – cevap şeklinde devam etti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ", Burası, Kocaeli, Burada, İş, Var, ", ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı