reklam
reklam
Haber
04 Eylül 2019 - Çarşamba 11:11
 
Bu Şenliğe Herkes Davetli
Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Platformu 6-7-8 Eylül tarihlerinde Yazlık Kadırga’da, Geleneksel Marmara Artvinliler Yayla Şenliği düzenliyor. KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu, Kocaeli'de yaşayan herkesi Marmara Artvinliler Yayla Şenliği'ne davet etti.
GÜNDEM Haberi
Bu Şenliğe Herkes Davetli

Artvinliler Gölcük Kadırga Yaylası’nda çok önemli bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. 6-7-8 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Geleneksel Marmara Artvinliler Yayla Şenliği için son hazırlıklar tamamlanırken, bu yıl ilki düzenlenecek olan şenliğe büyük katılımın olması bekleniyor.

 

Gölcük İznikliler Batum Havalisi Kültür Dayanışma Derneği, Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, Karamürsel Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, Beylerbeyliler Derneği, Kocaeli Yusufeli Kültür ve Dayanışma Derneği, Başiskele Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, İzmit Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, Kartepe ArtvinlilerDerneklerinden oluşan Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Platformu bu organizasyonla, hem kültürel olarak önemli bir etkinliğe imza atmış olacak, hem de müzik şöleniyle katılımcıların doyasıya eğlenmesini sağlayacak. Bu önemli şenlikte 6 Eylül Cuma günü Hikmet Korkut, Faik Pala, 7 Eylül Cumartesi günü Şafak Uyanık, Özkan Hatinoğlu, Afak Meydanlı, 8 Eylül Pazar günü de Vira Cemal, Bahattin Kılıç ve Mürsel Akdemir sahne alacak ve en güzel şarkılarını şenliğe katılanlar için söyleyecek. Ayrıca şenlik boyunca sürpriz hediye çekilişleriyle de doyasıya heyecan yaşanacak.

 

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu Kocaeli TV'nin konuğu oldu. Kalyoncu, tüm Kocaeli halkını Marmara Artvinliler Yayla Şenliği'ne davet etti.

Kaynak: Editör: Gülcihan Bilgili
Etiketler: Bu, Şenliğe, Herkes, Davetli,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı