reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
11 Temmuz 2019 - Perşembe 09:41
 
Boynunuz Eğik Gezmeyin Seçimin Kazananı AK Parti'dir
Başiskele’nin 60. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, "Biz sanki bir seçim kaybettik diye bir psikoloji var. Biz bir seçim kaybetmedik aksine çok iyi bir seçim geçirdik. Bu seçimin kazananı AK Parti’dir, boynunuz eğik gezmeyin"dedi.
GÜNDEM Haberi
Boynunuz Eğik Gezmeyin Seçimin Kazananı AK Parti'dir

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş geldikten sonra danışma toplantılarını yapmaya başladı. AK Parti Başiskele 60 Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı, Başiskele Antik Kapı’da,yoğun bir katılımla düzenlendi. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ve yönetimi, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Başiskele  Belediye Başkan Yardımcıları, Başiskele Meclis Üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri katılım sağladı. Başiskele’nin 60. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, "Biz sanki bir seçim kaybettik diye bir psikolojiye var. Biz bir seçim kaybetmedik aksine çok iyi bir seçim düzenledik. Bu seçimin kazananı AK Parti’dir, boynunuz eğik gezmeyin" dedi. 

16 SAAT ÇALIŞIYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,“Biz Gölcük’ten başlayarak istişarelerimize başladık. Yasin başkana çok teşekkür ederiz. Teşkilatı olmayan başkan köksüz bir ağaca benzer. Bir başkan eğer teşkilatsızsa yıkılır. Biz sanki bir seçim kaybettik diye bir psikoloji var. Biz bir seçim kaybetmedik aksine çok iyi bir seçim gerçekleştirdik. Bu seçimin kazananı AK Parti’dir, boynunuz eğik gezmeyin. Biz gittiğimiz her yerde bu başarıyı anlatıyoruz, bize emanet ettiğiniz bu oyları mahcup etmemek adına, sizlerin boynu bükük olmasın diye sizler için 16 saat çalışıyoruz”dedi. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Boynunuz, Eğik, Gezmeyin, Seçimin, Kazananı, AK, Parti'dir,
Yorumlar
Haber Yazılımı