reklam
reklam
reklam
Haber
05 Haziran 2020 - Cuma 17:06
 
''Boş Boş Konuşursan Devlet Gereğini Yapar''
Kocaeli MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Kocaeli TV canlı yayınında Hakan Katırcı'nın sorularını yanıtladı. Ünlü Türkkan'ı da sert sözlerle eleştirdi.
GÜNDEM Haberi
''Boş Boş Konuşursan Devlet Gereğini Yapar''

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı açıklamda şunları söyledi:

''Lütfü Türkkan elindeki belgelerle gidip Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulunsaydı, başına bunlar gelmezdi ama ortalıkla sırf basında yer almak için boş boş konuşursa bedelinide öder.  Sen gidip orman bakanlığına ait araziyi çiflik yaparsan sonuçlarınada katlanırsın.

Dünyanın teşekkür ettiği, 65 ülkeye yerdım gönderdiği yerde, sen kalkıp Türkiye Cumhuriyeti'nin  Sağlık Bakanı'na teşekkür edemiyor, devletini Avrupaya şikayet ediyorsan, benim devletimde bir düğmeye basar bunun bedelini ödersin.

Boş boş konuşmaya alışmışların sonu budur. ben çizgimi de haddimide bilirim.  Benim eksiğim varsa devlet bir sabah benide ziyaret edecektir.  15 temmuz itibariyle bu bitti. Git şikayetini Cumhuriyet Savcılığına şikayet et,  gidip çamur atarsan onlarda sana bu şekilde cevabını verir.

 

''DEVLET KIRMIZI ÇİZGİLERİYLE OYNATTIRMAZ''

 

Yeni Kurulan partiler Türkiye Cumhuriyeti'nin yükselişini engellemek için var. Türkiye 1 milyon yazılım kuran bir ülke.Türkiye Cumhuriyeti devleti demiş ki 2023 de liderim ama benim ülkemdeki muhalefet kabul etmiyor.  Devlet kırmızı çizgileriyle oynattırmaz. Buna saygı duymayanıda bir sabah ziyaret eder gereğini yapar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''Boş, Boş, Konuşursan, Devlet, Gereğini, Yapar'',
Yorumlar
Haber Yazılımı