reklam
reklam
Haber
17 Eylül 2019 - Salı 15:30
 
“Biz Çalışacağız, Dilovası Kazanacak”
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir hafta sonu mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek her diam vatandaşın yanında olmaya çalışıyor.
GÜNDEM Haberi
“Biz Çalışacağız, Dilovası Kazanacak”

Nikâh ve düğünler, toplantılar ve ziyaretler çeşitli organizasyonlarda yoğun bir hafta sonu geçiren Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovalı hemşerileriyle sık sık bir araya gelerek iyi günlerinde kötü günlerinde yanlarında olmaya çalışıyor. Hafta sonunu yoğun programları ile geçiren Başkan Şayir ayrıca mahallelere inerek vatandaşlarla da hasbıhal etmeye çalışıyor.

MESAİ MERFUMU GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYORUZ

Gittiği her yerde büyük bir sevgi ile karşılaşan Başkan Şayir, “Seçim sürecinde her zaman gönül belediyeciliği dedik, halkın içinde halkla bir arada olacağımızı, ilçemizi geleceğe birlikte taşıyacağımızı söylemiştik. Onun için yaklaşık altı aydır yürüttüğümüz belediye başkanlık sürecimizde hemşerilerimiz için mesai merfumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Onların iyi günlerinde kötü günlerinde her zaman yanında olmaya, mahallelerimize inerek vatandaşlarımızla hasbıhal etmeye öncelikli sorun ve istekleri not alarak çözüme kavuşturmaya dikkat ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Biz, çalışacağız,, Dilovası, kazanacak”, Kocaeli, Başkan Şayir
Yorumlar
Haber Yazılımı