reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 17:26 Bu haber 2839 kez okundu
 
Bisikletler Kulüplere Teslim Edildi
“Türkiye Bisiklet Federasyonu” tarafından gönderilen bisikletler, Hüseyin Aksoy tarafından kulüplere teslim edildi.
GÜNDEM Haberi
Bisikletler Kulüplere Teslim Edildi

Kocaeli'de faal olarak faaliyetlerini sürdüren, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda ilimizi ve ülkemizi temsil eden spor kulüplerimizin daha iyi koşullarda hazırlık yapmaları için “Türkiye Bisiklet Federasyonu”  tarafından gönderilen bisikletler, Vali Hüseyin Aksoy tarafından düzenlenen törenle kulüplerimize teslim edildi.

Valilik Makamında gerçekleştirilen törene; Vali Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, Kocaeli Brisaspor (İzmit Spor) Kulübü, Gebze Bisiklet Kulübü, Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü ile Kocaeli Performans41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübünün yöneticileri ile sporcuları katıldı. 

Vali Hüseyin Aksoy programda yaptığı konuşmalarında;“İlimizde bisiklet sporu ile ilgilenen kulüplerimize Bisiklet Federasyonumuzca teşvik amaçlı bisikletler gönderildi. Onları kulüplerimize teslim edeceğiz. En aktif olan ve bisikletle ilgilenen spor kulübümüze bisikletlerimizi federasyonumuz adına takdim etmekten memnuniyet duyuyoruz. Bisiklet sporunun yaygınlaşması, ulusal ve uluslararası alanda başarılarımızın daha üst noktaya çıkması hepimizin ortak arzusudur. Bu yönde faaliyette bulunan bütün spor kulüplerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bisikletler, Kulüplere, Teslim, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı