reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:41
 
Bir Ayda Kocaeli Nüfusu Kadar Yolcu Taşındı
UlaşımPark toplu taşıma hizmeti verdiği otobüsleriyle 6 ayda 12 milyon kilometre yol yaparak şehrin dört bir yanına ulaşım hizmeti sağlıyor.
GÜNDEM Haberi
Bir Ayda Kocaeli Nüfusu Kadar Yolcu Taşındı

336 OTOBÜS

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark Kocaelili vatandaşların memnuniyetini sağlamak için toplu taşıma alanında hizmetlerinde kaliteyi artırarak devam ediyor. Günlük yaptığı seferlerle ulaşıma sağladığı katkıların büyük bir çoğunluğunu üstlenen UlaşımParkın Kocaeli genelinde 336 otobüsü bulunuyor. Bu otobüsler 2019 yılının ilk altı ayında 10 milyon 509 bin 761 yolcuya ulaşım hizmeti sağlayarak toplu taşım araçlarının vazgeçilmezi haline geldi. Kaliteli konforlu ve güvenli bir yolculuk sunan UlaşımPark 1 ayda Kocaeli nüfusu kadar yolcu taşımış oldu.

6 AYDA 12 KİLOMETRE YOL YAPTILAR

UlaşımPark otobüsleri günlük ortalama 65 bin 500den fazla yolcuya ulaşım hizmeti sağlıyor. Geniş ve genç filosu ile Kocaelili vatandaşlara hizmet etmenin mutluluğunu yaşayan UlaşımPark Müşteri odaklı değil misafir odaklı hizmet aylayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Son verilere göre UlaşımPark otobüsleri 1 günde ortalama 2759 sefer 6 aylık toplamda da 450.750 sefer yaparak vatandaşların gitmek istedikleri yere ulaştırdı. Vatandaşa kaliteli güvenli ve hızlı ulaşım hizmet veren bu otobüsler ayrıca 2019 yılının ilk yarısında 12 milyon kilometre yol yaptı.

12 İLÇEYE ULAŞIM SAĞLIYOR

UlaşımParka ait otobüsler Kocaelinin tüm ilçelerine ulaşımı sağlayarak vatandaşlara hizmet ediyor. Misafir Odaklı Hizmet Kalitesi sunan 336 otobüse sahip UlaşımPark memnuniyet çıtasını en üst seviyelere çıkararak Kocaelinin 12 ilçesine ulaşım sağlıyor. Her ilçeden vatandaşlar tarafından olumlu geri dönüşler alan UlaşımPark Kocaeli halkına kaliteli güvenli ve hızlı ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, Ayda, Kocaeli, Nüfusu, Kadar, Yolcu, Taşındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı