reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
24 Haziran 2019 - Pazartesi 09:57
 
Binali Yıldırım'dan Açıklama Geldi
İstanbul'da bugün tekrarlanan seçim sonuçlarının büyük bölümünün açıklanmasının ardından AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım açıklama yaptı.
GÜNDEM Haberi
Binali Yıldırım'dan Açıklama Geldi

 

İstanbul'da bugün tekrarlanan seçim sonuçlarının büyük bölümünün açıklanmasının ardından AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım açıklama yaptı 

 

SEÇİM DEMEK DEMOKRASİ DEMEK

 

"Bu seçim kampanyası boyunca bizlerle beraber yoğun bir çalışma içerisine giren, yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza ve bizi dinleyen, projelerimizi, vaatlerimizi anlatma fırsatı bulan İstanbul'umuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de teşekkür ediyorum. Sabah oy kullanırken de söylediğim gibi seçim demek demokrasi demektir. Bu seçimlerle Türkiye'de  demokrasinin en iyi şekilde kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır."

 

İMAMOĞLUNA BAŞARILAR DİLEDİ

 

İmamoğluna başarılar dileyen Yıldırım, "Ben bu sonuçların İstanbulumuza, İstanbul'un geleceğine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımıza İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbul'un yapacağı her türlü işte kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Binali, Yıldırım'dan, Açıklama, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı