ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
23 Temmuz 2021 - Cuma 14:57
 
Bilal Dündar kansere yakalandı!
Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Dündar kansere yakalandı. Dündar, kemoterapi tedavisinin başladı.
GÜNDEM Haberi
Bilal Dündar kansere yakalandı!

Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Dünda akciğer kanseri nedeniyle kemoterapi tedavisine başladı. Dündar’ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Kars Ardahan Iğdır (KAI) Vakfının eski Başkanı Mehmet Irak şunları belirtti;

 

“Bizim gençlik yıllarımızda kendilerini idol olarak gördüğümüz çok önemli isimler vardı. Bunlardan bir tanesi de Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı kıymetli abim. Değerli büyüğüm. Sayın Bilal Dündar beyefendi. Bir vesile ile bayramlaşmak için kendisini aradığımda, hal hatırını sorduktan sonra, kendisinin akciğer kanseri olduğunu öğrendim.

Bu haber karşısında çok derinden üzüldüm. Facebook'un Twitter'ın ve sosyal medyanın olmadığı dönemlerde Kocaeli'de bazı isimler vardı. Bilal Dündar, Şakir Durdağ, Muhammed Saraç, Adnan Zanburkan, Yaşar Çelik, Yahya Uray ve Tazebey Yaşin gibi isimler, bu şehirde cemiyetcilik yapar, STK'cılık yapar, herkesi her programa evleri tek tek gezerek davet ederlerdi. Biz bu büyüklerimizi örnek alarak siyaset yaptık, STK başkanlıkları yaptık. Her birinin emekleri asla unutulmaz.

Bu şehre, bu şehrin insanlarına ve kendi insanlarına çok ama çok büyük emekleri oldu. Şimdi kıymetli abim, Sayın Bilal Dündar akciğer tedavisi görüyor, kemoterapi tedavisi görüyor, kendisine Allah'tan acil şifalar diliyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Çok ama çok üzgünüm. Sen bizim en değerlerimizden bir tanesin. Sen bizim örnek aldığımız bir idolsün. Sen bizim abimizsin. Allah sana şifa versin. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok seviyoruz Bilal abi. Seni çok seviyoruz Başkanım. Seni çok seviyoruz hocam”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilal, Dündar, kansere, yakalandı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı