reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
07 Aralık 2019 - Cumartesi 09:44
 
Belediye Başkanı Benim Meclis Üyelerimi Muhatap Alacak
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, meclis üyelerinin İzmit Belediyesi meclis toplantılarında “Hayırcı” yönündeki algılara cevap verdi. Meclis üyelerime haksız isnat yapılmasın diyerek sahip çıkan Ellibeş, “Belediye başkanı benim meclis üyelerimi muhatap alacak. Önemli bir konu varsa benim meclis üyelerimi bilgilendirsin” dedi.
SİYASET Haberi
Belediye Başkanı Benim Meclis Üyelerimi Muhatap Alacak

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Bugün  Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akçaalan’ın sunduğu Ters Köşe programının canlı yayın konuğu oldu. Gündeme dair önemli bir çok konuda açıklamalar yapan Ellibeş, tüm sorulara içtenlikle cevap verdi. Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, meclis üyelerinin İzmit Belediyesi meclis toplantılarında sorun çıkardıkları yönündeki algıları sert bir dille yalanladı.

 

ÖNEMLİ BİR KONU VARSA BRİFİNG VERSİN

 

İzmit Belediyesi kararları yüzde 97 mutabakatla geçiyor diyen Ellibeş, “Benim meclis üyelerime haksız isnatlar yapılmasın. Biz uzlaşmacı bir tavır içerisindeyiz. Benim meclis üyelerim İzmit yararına bir karar alınacaksa orada olacaklar dedik. Ama diyalog çok önemli. Gerekirse, önemli bir konu varsa öncesinde brifing versin.

 

BİZİM TARAFIMIZ YAPICI TARAF

 

Belediye başkanı benim meclis üyelerimi muhatap alacak. Önemli bir konu varsa benim meclis üyelerimi bilgilendirsin. Buna rağmen benim grubum hayır diyorsa gerekli propagandayı yapsın. Bizim tarafımız yapıcı tarafta. Başkan meclisi yapıcı bir şekilde yönetmekle görevlidir. Lütfen bizim meclis üyelerimizi muhatap alsın, onlardan bir şey saklamasın” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Benim, Meclis, Üyelerimi, Muhatap, Alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı