reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
23 Haziran 2019 - Pazar 18:15
 
Başkanlara Çağrıda Bulundu
İKM Başkanı Murat Öztürk, otopark sorununu işaret etti. Çözüm önerisinde de bulunan Öztürk, “İzmit Lisesi Ve Gazi Lisesi okul bahçeleri otoparka tekrar açılsın” dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkanlara Çağrıda Bulundu

Eğitim öğretim döneminin bitmesiyle öğrenciler tarafından kullanımayan otoparkların hizmete tekrar açılmasını isteyen İKM Başkanı Murat Öztürk, belediye başkanlarına çağrıda bulundu.  İzmit’te yaşanan otopark sorununun en doğru çözümünün okul bahçelerini değerlendirmek olduğunu belirten İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği(İKM) Başkanı Murat Öztürk, “Okulların kapanması ve okul bahçelerinin öğrenciler olmamasından dolayı tekrar açılmasını istiyoruz” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

“İzmit esnafı olarak son yıllardaki ekonomik anlamdaki sıkıntılardan dolayı düşülen durum içler acısıdır...Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın Ramazan Bayramı’ndaki esnafımızın otoparkla ilgili sorununu duymuş ve bayrama 15 gün kala otoparklarımızı açtırmıştı” diyen Öztürk, Son yıllardan beri hiç bu kadar kalabalık ve verimli geçen bir bayram görülmemiştir.. Adeta adım atacak yer bulamayan vatandaşımız az da olsa İzmit merkezinin en büyük sorunu olan otoparka araçlarını koyarak merkez esnafının son zamanlardaki en güzel bayramını geçirme fırsatına katkı sağlamıştır. Başkanlarımıza bu anlamda çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

ÇÖZÜM SUNDU

 

Okulların kapanması ve okul bahçelerinin öğrenciler tarafından kullanılmaması sebebiyle tekrar  araçlara açılmasını isteyen Öztürk,  “Sayın Valimiz Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ve İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’ten bir an önce İzmit Ortaokulu, Gazi Lisesi ve İzmit Endüstri Meslek Lisesi otoparklarının yaz döneminde halkımızın hizmetine açılmasını rica ediyoruz. Bu anlamda başkanlarımızın esnafımızın ve vatandaşımızın bu isteğine duyarlı olacağına inanıyoruz” çağrısında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkanlara, Çağrıda, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı