reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
14 Ekim 2015 - Çarşamba 17:20
 
Başkan Z Kütüphane Açılışı Yaptı
Başkan Karaosmanoğlu Gübretaş İlk ve Ortaokulu’nda Fen Laboratuvarı, Z Kütüphane ve Satranç sınıfını hizmete açtı.
EĞİTİM Haberi
Başkan Z Kütüphane Açılışı Yaptı

Karaosmanoğlu Büyükşehirin hizmete açtığı sınıfların yanısıra Başiskele Belediyesi nin yaptığı Akıl Oyunları sınıfının açılışını da gerçekleştirdi.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele ilçesinde yer alan Gübretaş İlk ve Ortaokulu’nda yapımı tamamlanan Fen Laboratuvarı, Satranç Sınıfı ve Z Kütüphanesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

 

Öğrencilerle yakından ilgilenen Karaosmanoğlu, okul müdürü Selçuk Dikbaş’tan verilen eğitim hakkında detaylı bilgi aldı.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin okullarına kazandırdığı eğitim alanları için teşekkür eden öğrencilere, öğretmenlere, idarecilere ve velilere hitap eden Karaosmanoğlu, "Eğitimsiz bir toplumun gelişmesi mümkün değildir." mesajını burada bir kez daha yineledi.

 

Karaosmanoğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Başiskele Belediyesi’nin yaptığı Akıl Oyunları sınıfının açılışı da gerçekleştirilirken, öğrencilerin mutluluğuna tanık oldu.

 

Başkan Karaosmanoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz birlikte açılışlarını yaptıkları sınıfları da gezerek öğrencilerin mutluluklarına eşlik ettiler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Z, Kütüphane, Açılışı, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı